Zespół

Co nas wyróżnia:

  • umiejętność zapoznania się z problematyką klienta
  • szybkość reakcji na zasygnalizowane problemy
  • koncyliacyjny sposób rozwiązywania problemów
  • gwarancja małego zaangażowania przez klienta środków finansowych w rozwiązywaniu konfliktów
  • dążenie do Państwa satysfakcji
     

Zespół

Radcowie prawni posiadający doświadczenie z zakresu obrotu gospodarczego, rozumiejący realia biznesu, zajmujący się zagadnieniami prawa bankowego dzięki wieloletniej obsłudze banków i przedsiębiorców działających w prostych formach prawnych na podstawie wpisu do ewidencji jak i spółek prawa handlowego, spółdzielczego, administracyjnego i egzekucyjnego.

Prowadzący kancelarię posiada także doświadczenie z zakresu restrukturyzacji, jako licencjonowany syndyk prowadzący postępowania w przedmiocie upadłości likwidacyjnej i układowej, jak również upadłości konsumenckiej.

Doradztwo z zakresu prawa finansowego dzięki współpracy z księgowymi, biegłymi rewidentami i rzeczoznawcami majątkowymi pozwala na profesjonalną i kompleksową pomoc prawną.


Paulina Cędrowska-Pawlak

radca prawny

Z Kancelarią współpracuje od 2012 roku.  Absolwentka Wydziału Prawa
i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku oraz Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Od września 2020 r.  radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu. Posiada doświadczenie  w zakresie prawa upadłościowego, w szczególności tzw. upadłości konsumenckiej, prawa gospodarczego, a także opiniowania i przygotowywania umów.

 

Jacek Cędrowski
radca prawny

Założyciel Kancelarii. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Radca Prawny Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu. Absolwent Podyplomowego Studium Prawa Bankowego i Bankowości pod kierunkiem naukowym prof. Mirosława Bączyka Sędziego Sądu Najwyższego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego i cywilnego. Od przeszło 20 lat prowadzi postępowania upadłościowe, jako licencjonowany doradca restrukturyzacyjny ( Licencja nr 97). Specjalizuje się w restrukturyzacji przedsiębiorców, a także w prawie bankowym.

Licencjonowany zarządca nieruchomości.

 

Właściwe rozpoznanie - Szybka reakcja

Koncyliacyjny sposób rozwiązywania problemów klienta

 

INFO