Ogłoszenia

Ogłoszenie

Wydzierżawię obiekt przemysłowy tj. malarnię- linię do malowania proszkowego, położoną w Toruniu przy ul. Ukośnej 10. Jest to linia automatyczna typu Power and Free, kompletna- posiada wentylację, neutralizator ścieków, stację produkcji wody demineralizowanej, sprężonego powietrza. Wydajność- 20000 m3/godz.

Tel. kontaktowy: 500 453 748; 56/621 91 61

 

Ogłoszenie

Likwidator Waran spółki z o.o. spółki komandytowej  w likwidacji z siedzibą  w Toruniu oferuje do sprzedaży ruchomości stanowiące stany magazynowe: materiały blacharskie, materiały drukarskie, materiały stolarskie o łącznej wartości 457 723,21 zł. W załączeniu szczegółowe zestawienie.

Załącznik

 

Ogłoszenie

Syndyk masy upadłości TIRTRANS sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej  oferuje do sprzedaży naczepę ciężarową SCHMITZ SPR 24/L r. prod. 2003. Cena wywoławcza 9750 zł. Tryb sprzedaży z wolnej ręki z zachowaniem zasad wolnej konkurencji.

 

 

Ogłoszenie

Syndyk masy upadłości TIRTRANS sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej  oferuje do sprzedaży naczepę niskopodwoziową trzyosiową. Cena wywoławcza 5 250 zł. Tryb sprzedaży z wolnej ręki z zachowaniem zasad wolnej konkurencji.


Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.kancelaria-cedrowski.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.