O Nas

Co nas wyróżnia

  • umiejętność zapoznania się z problematyką klienta
  • szybkość reakcji na zasygnalizowane problemy 
        - koncyliacyjny sposób rozwiązywania problemów
        - gwarancja małego zaangażowania przez klienta środków finansowych w rozwiązywaniu konfliktów
        - dążenie do Państwa satysfakcji

 

O sobie

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Radca Prawny Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu
Absolwent Podyplomowego Studium Prawa Bankowego i Bankowości pod kierunkiem naukowym prof. Mirosława Bączyka Sędziego Sądu Najwyższego
Licencjonowany zarządca nieruchomości  
Licencjonowany Syndyk i nadzorca sądowy licencja nr 97


Zespół

Radcowie prawni posiadający doświadczenie z zakresu obrotu gospodarczego, rozumiejący realia biznesu, zajmujący się zagadnieniami prawa bankowego dzięki wieloletniej obsłudze banków i przedsiębiorców działających w prostych formach prawnych na podstawie wpisu do ewidencji jak i spółek prawa handlowego, spółdzielczego, administracyjnego i egzekucyjnego. Prowadzący kancelarię posiada także doświadczenie z zakresu restrukturyzacji, jako licencjonowany syndyk prowadzący postępowania w przedmiocie upadłości likwidacyjnej i układowej, jak również upadłości konsumenckiej. Doradztwo z zakresu prawa finansowego dzięki współpracy z księgowymi, biegłymi rewidentami i rzeczoznawcami majątkowymi pozwala na profesjonalną i kompleksową pomoc prawną.

 


Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.kancelaria-cedrowski.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.